img

Nowy Styl - jeden z czołowych producentów krzeseł w Europie

fotele nowy stylFirma Nowy Styl to producent krzeseł i mebli biurowych, który zajmuje czwarte miejsce na rynku Europejskim. W sprzedaży posiada liczne ciekawe propozycje dla biur, sal konferencyjnych czy gabinetów firmowych. Od lat firma stara się wyposażać miejsca spotkań, recepcje, poczekalnie. W sprzedaży posiada również fotele do kin i teatrów a także plastikowe krzesełka na stadiony. Stawia na niezawodność swoich krzeseł i jakość. W ofercie firmy znajdujemy aż 6 marek produktów. Oferowane są meble, krzesła biurowe, fotele oraz sofy, krzesełka na stadiony, fotele teatralne i kinowe oraz podłogi wykonywane z drewna. Marki Nowy Styl: W tej chwili firma Nowy Styl to jedna z największych na rynku firm, które oferują krzesła do różnych wnętrz.

Można tam znaleźć takie marki jak: BN Office Solution - linia produktów przeznaczony do gabinetów, recepcji oraz sal konferencyjnych. Dzięki nim można estetycznie wyposażyć praktycznie całe firmowe biuro. Grammer Office - linia krzeseł przeznaczonych do biura, które mają wyjątkowe mechanizmy, przygotowane przez sprawdzone niemieckie firmy. Określa się te mechanizmy jako Glide-Tec. Krzesła są doskonałej jakości i mają ergonomiczną formę wygodną dla użytkownika. Rohde & Grahl - linia produktów do biur.

W sprzedaży meble i fotele biurowe. Mają rozwiązania nowoczesne z systemem duo - back, który uważany jest przez ortopedów za zdrowy dla organizmy i kręgosłupa osoby, która na takim fotelu siedzi. Forum Seating - linia związane ze sportem i sztuką. W ofercie siedziska na stadiony oraz krzesełka kinowe, teatralne oraz audytoryjne. Firma ma na tym polu duże doświadczenie, wyposażała stadiony oraz kina na całym świecie. Baltic Wood - linia produktów, w której znajdziemy piękne drewniane podłogi, które wykonywane są z różnego drewna. W sumie w ofercie ponad 400 różnych rodzajów drewnianych desek. W tym ponad 100 propozycji dębowych podłóg. Firma Nowy Styl działa na rynku zgodnie z zasadami rozwoju, który nie będzie niszczył otoczenia. Poprzez swoje produkty chce wprowadzać do społeczeństwa większą świadomość z tego jak ważna jest ergonomia.

 

 

Zobacz również