img

Krzesła biurowe firmy Nowy Styl

krzesła nowy styl

Prezentujemy Państwu propozycje biurowych krzeseł z firmy Nowy Styl Orlando Jest to jednocześnie fotel i krzesło. Świetnie będzie pasować osobom, które chcą siedzieć zdrowo i mieć odpowiednią możliwość ruchów w czasie pracy. Jednocześnie nie muszą rezygnować z estetyki. Krzesło jest eleganckie, stabilne i pokryte skórą. Zamontowany zostaje ruchowy mechanizm Ergo, który zapewnia zdrowie oraz pozwala na zdrowe siedzenie nawet jeśli pracujemy wiele godzin. Prestige Linia Prestige to krzesła, które mają ciekawy kształt i mają eleganckie oparcie. Charakteryzuje się ono wyjątkową wysokością i ergonomicznym wyprofilowaniem. W ten sposób uzyskujemy optymalne oparcie dla kręgosłupa. Mechanizm użyty w krzesłach o nazwie Schukra ma odciążać kręgosłup.

Poza tym pojawia się tam system Ruchowy Komfort, który pomaga w utrzymaniu zdrowia i wygodnego siedzenia. Do krzeseł dodane są miękkie podłokietniki, które gwarantują wygodę. Mają one regulowany charakter, poza tym w standardzie mamy kółka samohamujące na dywanowe powierzchnie. Quatro W krzesłach Quatro pojawia się szeroki zagłówek. Oprócz tego mają one wyjątkowo szerokie i wygodne siedzisko o ergonomicznym profilu. Funkcja Up&Down pozwala na wygodne regulowanie wysokości oparcia oraz podparcia chroniącego odcinek lędźwiowy.

Poza tym mamy oparcie, które synchronicznie odchyla się z siedziskiem. Poza tym regulowana siła oparcia, możemy blokować siedzisko i oparcie w aż czterech pozycjach. W standardzie również Anti-Shock - a więc specjalne zabezpieczenie, które chroni przed uderzeniem w plecy. W krzesłach podłokietniki, które są regulowane z dodatkowymi nakładkami. Możemy płynnie regulować wysokość siedziska. Dodatkowo dochodzi stabilna rama z polerowanego aluminium. Kółka do powierzchni dywanowych o samohamującym charakterze, można również wybrać takie kółka do powierzchni twardych. Oprócz tego firma wprowadza również wersje na płozach. NEO II Jest to wyjątkowe krzesło, które daje bardzo szerokie możliwości regulowania, dlatego każdy może je dopasować do swoich potrzeb i nawet przez wiele godzin pracować w komfortowych warunkach. Dynamiczne siedzisko pozwala na stabilne podpieranie odcinka lędźwiowego i poprawia komfort pracy.

 

 

Zobacz również