img

Wyjątkowe krzesła

grupa nowy styl Grupa Nowy Styl przygotowała dla nas nowoczesną linię krzeseł oraz biurowych foteli podn nazwą Intrata. Jest to rodzina krzeseł, która przygotowana została z myślą o użytkownikach, którzy mogliby stworzyć dla siebie krzesło, które im będzie odpowiadać i do nich pasować. Teraz zamówienie krzesła do pracy nie stanowi już żadnego problemu. Każdy może sam bez problemu określić swoje preferencje, wybrać kolor tapicerki, mechanizm funkcjonowania krzesła, możliwość regulacji, umieszczenie podłokietników i wszystkie inne kwestie, które mają sprawić, że takie krzesło stanie się rzeczywiście wyjątkowe. Producent zdecydował, że linia krzeseł Intrata zostanie zaoferowana w trzech różnych grupach: Manager, Operative i Visitor.

Najbardziej rozbudowana jest grupa Manager, w której znajdziemy wiele ciekawych krzeseł pod kątem jakości wyposażenia, które mają w sobie wyjątkowe mechanizmy Epron Syncron( ES) i Epron Syncron Plus pozwalające na kontrolowanie głębokości siedziska. Poza tym mamy tam możliwość wyboru wysokości oparcia, czy będzie pokryte siatką czy tapicerowane. Można zdecydować się na wersje z zagłówkami stały, zakładanymi bądź całkowicie bez. Poza tym mamy regulowanie podłokietniki oraz podstawę z metalowego tworzywa. Operative to grupa, w której znajduje się mechanizm Epron Syncron (ES) lub Active IN.

W tej grupie mamy słabe wsparcie dla lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Poza tym reszta elementów jest podobna jak w wersji Menager. Visitor to grupa, w której idealnie zgrane zostają elementy krzeseł i foteli o obrotowym charakterze. Stylistycznie pasują do sal konferencyjnych a także do zwykłych pomieszczeń biurowych dla klientów, gości czy interesantów. Mogą występować z niskimi i wysokimi oparciami tak jak inne krzesła do pracy biurowej na długie godziny. Mamy możliwość wyboru podłokietników wersję tapicerowane i siatkowe. Mają tylko słabsze uzbrojenie niż wyższe linie produkcyjne i mniej rozwinięte mechanizmy, które przeznaczone są do regulacji. Często usadowione są na podstawach, które mają nieruchomy charakter. W sumie linia Intrata pozwala nam na przygotowanie nawet ponad 760 różnych krzeseł biurowych, które charakteryzować się będą wyjątkowymi elementami, a jednocześnie stylistycznie przygotowuje się estetyczną, spójną całość.

 

 

Zobacz również