img

Nowy Styl - nowe propozycje dla klientów

fotele biurowe Jeśli chcesz sięgnąć po meble wysokiej jakości warto zdecydować się na nowe kolekcje wprowadzane do sprzedaży przez firmę Nowy Styl. W nowej ofercie tej firmy znajdziemy między innymi wspaniałe fotele oraz biurowe krzesła. Poza tym w sprzedaży stoły oraz meble biurowe. Nowe modele projektowane są przez najlepszych specjalistów i łączą w sobie piękno z praktycznością i trwałością. Nowa kolekcja była przygotowana przede wszystkim pod kątem jakości ergonomii produktów, które mają zostać wprowadzone do sprzedaży - tak o tej kolekcji mówią przedstawiciele firmy Nowy Styl. Kolekcja ma przekonać, że każdego klienta stać na to, by sięgnąć po meble wygodne i zdrowie dla kręgosłupa. Ta linia foteli i krzeseł ma pozwolić na rozwój pasji.

Wygodne siedziska oraz bardzo dobrze wyprofilowane oparcia sprawiają, że nawet przez wiele godzin będziemy czuli odpowiedni komfort podczas wykonywania pracy na takich fotelach. Świetni projektanci mebli sprawili, że przygotowane przez firmę Nowy Styl produkty niezwykle ciekawie się prezentują i swoim wzornictwem nawiązują do nowoczesności. Mamy tam dopracowane doskonale wszystkie detale oraz połączenie ciekawych materiałów.

W kawiarnianej ofercie również pojawiają się nowości. Wiele z nich to krzesła w nowoczesnej formie, które łączą w sobie tworzywa sztuczne z innymi elementami. Pojawiają się także produkty, które odporne są na działanie czynników atmosferycznych: deszcz czy też działające na krzesło słońce. Zarówno krzesła jak i stoły w tej ofercie maja łączyć w sobie wytrzymałość i z doskonałym wyglądem. W nowych meblach biurowych pojawił się również modułowy charakter. Mamy możliwość składać je z gotowych elementów. Poza tym można je idealnie dopasować do każdego wnętrza. Są to meble z prostą formą, która jest wytrzymała i prezentuje się estetycznie. Prostota pozwala również na to, że samodzielnie możemy przygotować projekt dla swojego biura. Najbardziej popularne meble tworzą kolekcję Express, która może być dla Państwa zrealizowana w ciągu maksymalnie 5 dni.

 

 

Zobacz również