img

5 najlepszych foteli obrotowych – część 2

Oto kolejne propozycje foteli biurowych, które zdobyły nasze uznanie zarówno ze względu na ich ergonomię oraz funkcjonalność, jaki bardzo ciekawy design.

Fotel obrotowy AMBASADOR z mechanizmem Multiblock

Fotel gabinetowy o niezwykle oryginalnym designie. Ze względu na ciekawe wykończenie podłokietników przypomina nieco tradycyjny, wygodny fotel. Aż trudno uwierzyć, że to fotel idealny do długiej, pracy w pozycji siedzącej. Siedzisko i oparcie można zablokować w pięciu pozycjach, dzięki czemu z łatwością dostosujemy fotel do swoich potrzeb. Ambasador jest wyjątkowo szeroki i komfortowy. Daje możliwość swobodnego kołysania się. Regulacja wysokości fotela oraz siły oporu oparcia sprawia, że fotel ten doskonale dopasowuje się do każdego użytkownika. Nie musimy również obawiać się uderzania oparcia w nasze plecy podczas zwolnienia blokady określonej pozycji. Mechanizm Anti Shock skutecznie zabezpiecza nas przed tego typu problemami.

Fotel obrotowy CHESTER HRU R23P2

Oto propozycja fotela, który przypadnie do gustu przede wszystkim przedstawicielkom piękniejszej płci. Niezwykle stylowy, elegancki, zachwycający swoim wyglądem… bardzo kobiecy. Chester posiada piękną białą tapicerkę, pikowaną w ciekawy sposób oraz podstawę z polerowanego aluminium. To prawdziwy król albo raczej królowa wśród foteli obrotowych. Efektowny wygląd idzie tutaj parze z ergonomią i funkcjonalnością. Siedzisko i oparcie jest nie tylko piękne, ale i odpowiednio szerokie oraz właściwie wyprofilowane. Fotel zapewnia możliwość swobodnego kołysania się oraz blokady siedziska i oparcia w pięciu różnych pozycjach. Dodatkową zaletą fotela jest bardzo wygodny zagłówek, który dodaje mu również interesującego wyglądu.

Fotel obrotowy LOTUS

To idealny model fotela dla wszystkich, którzy cenią nieco futurystyczny wygląd mebli. Lotus z pewnością nie należy do zwykłych foteli biurowych. Ciekawy kształt, interesujące połączenia kolorystyczne, przede wszystkim zaś wygoda i funkcjonalność… te cechy z pewnością przyciągają uwagę. Z takim wyposażeniem żadne biuro nie będzie nudne. Lotus posiada mechanizm TILT, który umożliwia ustawienie wysokości fotela, swobodne bujanie się oraz blokadę w pozycji pionowej do pracy. Czegóż chcieć więcej od fotela biurowego?

Fotel obrotowy Q-061

Wielogodzinna praca przy biurku może być wyjątkowo uciążliwa, ale nie z tym fotelem. Q-061 to fotel obrotowy, który doskonale sprawdzi się w małych i dużych biurach, domowych pracowniach oraz wielu innych pomieszczeniach. Jest on jednocześnie bardzo wygodny w użytkowaniu, a przy tym mobilny. Dzięki zastosowaniu kółek jezdnych można go bez większego problemu przestawiać z miejsca na miejsce. Fotel posiada funkcje TILT, czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą. Za jego sprawą możliwe jest ustawienie wysokości fotela, swobodne bujanie się oraz blokada oparcia w pozycji do pracy.

Fotel obrotowy @-MOTION U HRU R15K

Ten fotel idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Posiada bardzo ciekawą, a zarazem prostą formę. Wyposażony jest w miękkie, tapicerowane siedzisko z możliwością regulacji głębokości. Jego oparcie zostało wykonane z wysokogatunkowej siatki opcjonalnie pokrytej tkaniną lub skórą naturalną. To prawdziwy mistrz funkcjonalności wśród krzeseł obrotowych. Wystarczy wspomnieć: możliwość swobodnego kołysania się, możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach, regulację wysokość fotela, siły oporu oparcia oraz głębokości siedziska, tapicerowany zagłówek i regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami, które również można regulować.  

 

Zobacz również